אף אחד לא אוהב את התהליך עצמו של מעבר דירה, בית, משרד או עסק אחר. זה מתיש, מצריך המון התעסקות וזמן, עוצר את החיים עד להשלמת המעבר ועוד שאר אלמנטים "כיפיים". לכן, מעבר לצורך שלכם במשאית לצורך ההובלה עצמה, זה הכי הגיוני ויעיל לתת למקצוענים לטפל בכל התהליך יחד איתכם ובשבילכם. בחברת מובילי שמשון אנחנו באמת חיים ונושמים הובלות ומציעים שירותי הובלות בראשון לציון כבר מאז שנת 1985, עם דגש על מקצועיות, צי רכבים מעולה, צוות אמין וחייכני ומגוון שירותי ערך מוסף.

שירותי הובלות בראשל"צ – מה מבדיל אותנו מכל היתר

לנו בחברת מובילי שמשון יש מטרה אחת בלבד בהקשר לניהול ותפעול ההובלה שלכם: להפוך את המעבר שלכם שיהיה הכי חלק, נטול סטרס, יעיל ובטיחותי. עם מובילי שמשון תוכלו לצפות לשירות מקצועי ואמין ללא פשרות, כאשר ממה שמבדיל אותנו מכל היתר כולל בין היתר:

  • תכנון מקדים מעמיק, מפורט ומותאם אישית של כל תהליך ההובלה, ממיקום העמסת הציוד ועד אתר הפריקה והסידור.
  • בדיקות מקדימות בשטח מבחינת חניית המשאיות, פירוק, העברה והעמסת הציוד, מגבלות טכניות וכיוצא באלו.
  • מענה מלא, מותאם אישית ומקצועי לכל צרכי ההובלות שלכם – מהובלת פריט בודד ורגיש, דרך העברת דירות ושמרדים שלמים ועד שירותים משלימים כגון אריזה, פירוק והרכבה והעברות מנוף מיוחדות.
  • צוות הובלות מקצועי, אמין, אדיב וזהיר. כל אחד מצוות מובילי שמשון מכבד את הציוד והרכוש שלכם וינהג בכל פריטי ההובלה ברגישות ובזהירות המתאימים.

הובלות ושירותים עם ערך מוסף

הובלות בראשון לציון מחייבות היכרות עם האזור ועם סוגי הנכסים בעיר ובאזור, כאשר באמת שכל פרויקט הובלות היא ייחודי וכולל אלמנטים פרטניים. בבחירתכם חברת הובלות חשוב לוודא את היצע הרכבים הקיים לחברה, מי הצוות המבצע את ההובלה, סוג התמחור וקביעת תמחור שקוף וברור מראש, לוחות זמנים, דרישות מיוחדות כמו מנוף, חפצים כבדים וכן הלאה. בנוסף להתמקדות הליבה בהובלות על כל המשתמע מכך, בדגש בלתי מתפשר על איכות ומקצועיות ואמינות, אנו מציעים גם מכלול שירותי ערך מוסף נוספים שיהפכו עבורכם את המעבר לקל וחלק יותר:

הובלות בראשון לציון עם אפשרות לשירותי אריזה, פירוק והרכבת רהיטים, שירותי נגרות מיוחדות בהקשר למעבר, אחסנת חפצים, הובלות מנוף ומסוע, פריקת הציוד וסידורו בחדרים הנכונים. אז אם אתם מחפשים חברת הובלות שתספק לכם חוויית שירות אחרת ומעולה, התקשרו היום למובילי שמשון – 052-5-1000-64.