כאשר מדובר על מעבר בית או משרד, נכון לומר כי הכנה לקויה היא הכנה לכישלון. העברת דירה, בית, משרד או עסק כרוכה בהמון לחץ, החלטות, לו"ז צפוף ושאר אלמנטים שחשוב לנהל ולתפעל נכון. כמו כן מעברים אלו כרוכים בסיכונים מסוימים לרכוש ולציוד. לכן לצד ההובלה עצמה וממכלול שירותי הערך המוסף מסביב להובלה, התכנון המקדים הינו קריטי להצלחה ולהעברה בטוחה של כל החפצים. וזה בדיוק מה שאנו במובילי שמשון מספקים לכם כאשר אתם מבצעים בעזרתנו פרויקט הובלות ברעננה.

רעננה היא עיר איכותית, נעימה, מתקדמת ואטרקטיבית ביותר, כאשר הנכסים בעיר הם ברובם בקצה הגבוה של הסקאלה – לכן אתם בוחרים לעבור לאזור או לשדרג את מיקומכם בעיר! אנו מבינים זאת ולכן מקפידים אפילו באופן משמעותי יותר על שירות הובלות מותאם אישית, בטיחותי ואמין ללא פשרות.

הופכים את יום ההעברה לקליל עבורכם

למרות הלחצים המובנים ביום המעבר וההובלה עצמו, אנו באמת עושים הכל כדי להפוך את היום הזה לקליל וחלק עבורכם. עם מובילי שמשון אתם באמת יכולים להיות שקטים ורגועים ולתת לנו לנהל את כל הפעילות, בסיומו של התהליך אתם מגיעים ליעד ההובלה ויכולים בנחת לסדר ולראות שהכל בסדר יחד עם הצוות המסור שלנו.

שירות הובלות ברעננה מצריך התאמה של כלי הרכב המבצעים את ההעברה ולכן אנו מחזיקים צי משאיות ורכבים מקצועי ואיכותי. במהלך ההובלה החפצים שלכם נשמרים בטוחים, ארוזים בקפידה וכל רכב מסודר בצורה חכמה ויעילה לפריקה הגיונית ושמירה על כל חפץ. לצד העברת החפצים הגדולים, הארגזים ושאר הציוד מהמיקום הנוכחי ואל יעד ההובלה, מובילי שמשון מציעה שירות הובלות ברעננה הכולל גם אפשרות לשירותי אריזה, פירוק רהיטים ואלמנטים מורכבים, הרכבה מדויקת ומקצועית באתר ההובלה, שירותי נגרות מיוחדים, הובלות מנוף למצבים מורכבים, הובלה ופריקה של מטענים וחבילות מיוחדות והבאת ציוד הובלות ייעודי מיוחד בעת הצורך.

בנוסף לכל אלו, אנו מבצעים הובלות ברעננה הכוללות אך ורק צוות מקצועי ואדיב המנוסה מאוד בהעברות והובלות, ביטוח תכולת ההעברה והיכרות מעולה עם ביצוע הובלות והעברות בכל אזור המרכז.

עומדים לפני מעבר ברעננה? מחפשים פיתרון הובלה מקצועי, אמין ובטיחותי ללא פשרות? התקשרו היום למובילי שמשון להצעה אטרקטיבית ושירות מנצח – 052-5-1000-64.