מעבר דירה הוא בהחלט מאורע גדול ומורכב, שחותם חודשים של הכנות, אריזות, קניות, שיפוצים קטנים ותיקונים גדולים יותר. עם זאת, רגע לפני שאתם מקבלים את פניה של חברת ההובלה ויוצאים אל הדירה החדשה, יש רק עוד פרט אחד חשוב שכדאי לתת עליו את הדעת – וזהו ניקיון הדירה. ניקיון לאחר הובלת דירה הוא קריטי, בעיקר משום שבמהלך ההובלה אתם עשויים לגלות שהדירה מתמלאת באבק ובלכלוך. חלק מהאבק יגיע עם הארגזים, לכלוך רב יצטבר כשתפרקו אותם ואם הריהוט שלכם לא נוקה מראש כמו שצריך סביר להניח שבמהלך ההובלה תגלו שאריות של לכלוך וכתמים. מאחר ואת התקופה שלכם בבית החדש תרצו להעביר בצורה חיובית וטובה, אין ספק שהצעד הבא שלכם צריך להיות דאגה לניקיון הבית.

 

לבד או באופן מקצועי?

ניקיון לאחר הובלת דירה יכול להתבצע באחת משתי דרכים עיקריות. דרך אחת היא להפשיל שרוולים, לרכוש חומרי ניקוי מתאימים ולהתחיל לקרצף. בהובלת הריהוט ייתכן שהרצפות נשרטו, מה שמחייב קרצוף יסודי של האריחים, וזאת בנוסף לשאריות הארגזים המאובקים ולפריטי הריהוט שמחייבים ניקוי. הבעיה היא שרבים מוצאים שאין להם את האנרגיות הדרושות לביצוע המשימה הזו, ואפשר להבין מדוע. ניקיון לאחר הובלת דירה צריך להיות קפדני מאוד, יסודי ומקיף, כדי שהדירה שלכם תהיה ראויה למגורים ותאפשר לכם ליהנות ממנה כמו שצריך, ואחרי שעות של הובלה ופריקת ציוד אין ספק שאתם כבר מותשים. אלא שיש חלופה טובה, והיא לבחור חברת ניקיון מומלצת שתחסוך לכם שעות רבות של עבודה, כאבי גב ואנרגיות.

 

איך בוחרים חברת ניקיון טובה?

השאלה המתבקשת כעת היא כמובן, איך אפשר לבחור חברת ניקיון איכותית וטובה. התחילו את תהליך הבחירה שלכם בהתייעצות עם החברים ועם בני המשפחה, בדקו האם מישהו מהם שכר שירותיה של חברת ניקיון מומלצת והאם החברה תתאים לצרכים שלכם. בהיעדר המלצות ממקור ראשון תוכלו גם להיעזר באינטרנט, מקור גדול מאוד, ללא ספק. בנוסף, כאשר אתם מבצעים השוואה בין חברות שונות ומקבלים הצעות מחיר, עצרו לרגע ובדקו מה באמת מציעה כל חברה. מחיר זול איננו ערובה לבחירה טובה בהכרח, ולעיתים רבות הוא אף ירמוז לכם שכדאי להתרחק. אם ההצעה זולה, קראו את האותיות הקטנות וגלו מי מספק את הציוד ואת החומרים, מה שעות העבודה ואילו שירותים לא נכללים במסגרת השירות. רק כשתדעו מה באמת מציעים לכם תוכלו לקבל החלטה ולבחור בחברת הניקיון המתאימה ביותר לצרכים שלכם, ולדירה החדשה.