• 052-5-1000-64

הובלת חברות

הובלת חברות

הובלת חברות היא משימת ניהול פרויקט לכל דבר , אשר מורכב מכמה רבדים , יש להתאים את הציוד שאתו מגעים לציוד שנמצא בשטח , יש לתזמן את כלל הפעילויות הנדרשות לביצוע עבודה בצורה הטובה ביותר , ויש לבדוק כמה זמן סה"כ יש כדי להעביר את כלל הדברים , יש לעשות רשימה מסודרת של הדברים שיש להעביר ולחלק את התכולה לחבילות עבודה ואת חבילות העבודה יש לחלק למנהלי הצוותים בשטח , כאשר יש להיעזר בבניית תרשים  גנט התואם את הפעילות , חברתנו מלווה את החברה מתחילת הביצוע עד לאחריו תוך כדי יצירת קשר עם כלל הגורמים הנדרשים לבדיקה של איכות העבודה ועמידה בזמנים שנקבעים מראש.

אז לסיכום בבחירת חברת ההובלה תשאלו על ניסיון החברה  ,  על ביטוח התכולה , וכמובן הכי חשוב על איכות , מקצועיות ואמינות.

לכל שאלה בנושא אתם יכולים לפנות אלינו בטלפון במייל ובפייסבוק , נשמח לעמוד לרשותכם

מובילי שמשון

איכות מקצועיות אמינות

הובלת חברות מתאפיינת , בהעברת ציוד אשר דורש התייחסות נכונה , שאותה רק  חברות מנוסות יודעות לתת . הצוות המקצועי שמגיע לחברה בעת ביצוע ההובלה,חייב להיות צוות מקצועי היודע לתת דגשים נכונים בעת העמסת הציוד לרכב , והדגשים הנכונים בעת פריקת הציוד . הרכב אתו מעבירים את הציוד צריך להיות מתאים לסוג העבודה בדגש על רכב סגור. התאמת הציוד הנכון לסוג ההובלה , ציוד הרמה  ,  ציוד אריזה ,ציוד שינוע , ציוד הרכבה ופירוק.

בנוסף יש לתת דגש על אופן ביצוע ההובלה תוך כדי בניית שיטת עבודה המתאימה לצרכי הלקוח ,   בניית רשימה מסודרת של הציוד שיש להעביר ולפרוק תוך כדי מתן סימון בשטח , והביטוח אתו מבוטח הציוד בעת המעבר .

כמובן  שבנוסף יש לבחור  חברת הובלות אמינה , אשר בעלת וותק וניסיון התומך באופן הביצוע. בעת בחירת חברת ההובלות שתוביל את הציוד , נציג חברת ההובלות צריך להגיע לחברת ההייטק ולראות את הציוד אותו יש להעביר , ובכך להתאים את שיטת העבודה המתאימה ביותר .

< צרו איתנו קשר

חייגו 054-789-6536 או השאירו פרטים: